MiniFor SPECIÁL

Konec školy – konec ministrování?

Ministrovat po skončení základky? Jako vážně? Stejně jsem tam zbytečný. A ani na to nemám čas! Ministrují menší – já už nejsem malý kluk…

LEVEL UP v ministrování!

Ano správně – po skončení základky už jsi velký! Už nedělej, co dělají malí – ty máš na víc. Máš v sobě obrovskou sílu s hodně schopnostmi, aniž o tom třeba víš. A tento tvůj obrovský potenciál je potřebný právě v ministrování! Někdo musí kluky vést – a teď je čas, abys to dělal právě ty!

level-up

MiniFor SPECIÁL

A od toho je MiniFor SPECIÁL. Jak se o kluky starat? Co znamená ministrantská schůzka? Jak profesionálně zorganizovat ministrování při mši? Je dobré pro ně zorganizovat nějakou akci? Má to všechny smysl za tu námahu? Přijeď na MiniFor a dozvíš se.

8.–10. března 2019 ve Staré Vsi nad Ondřejnicí

Další přednášky?

Neustále musíš sedět ve škole a poslouchat učitele – a když je konečně víkend, tak zase máš někde sedět a jen poslouchat? Ne – takový MiniFor není:

Je libo zábava?

Přijeď se pobavit. Sranda rozhodně nebude chybět. Poznáš spoustu skvělých hochů. Nebude chybět film, sport ani hry.

Noční hra

Například zažiješ noční hru. Jak se zachováš, když uprostřed noci nastane invaze planety? Většina lidí je zasažena a jen pár jedinců ještě je schopno fungovat. Všude je tma. Nikdy nevíš, ze kterého stínu na tebe něco vyskočí. Sbal se a utíkej – dokážeš se zachránit? Chce to spoustu kuráže a zručnosti!

Night train

Ti, kteří přežijí noční hru, čeká noc ve vagonu. A ne jen jedna noc. Všechny noci strávíš ve vagonu. Jak to? Máme pro tebe připravené ubytování v lůžkovém vagonu. Vagon je přistaven na farní zahradě, je do něj přivedena elektřina, voda a odpad. A tam máš možnost strávit obě noci.

Organizující tým

Můžeš uklidnit svoje rodiče, že budeš v dobrých rukou. Vždyť se o tebe budou starat bohoslovci, kněží a přijede i biskup. MiniFor je už léty provozovaná akce, kterou mají na starost právě bohoslovci a kněží.

... a to chceš!

Neváhej a přijeď. Stačí jen, abys měl mezi 14 až 19 lety. Cena je 300 Kč. Akce se koná na faře ve Staré Vsi nad Ondřejnicí ve dnech 8. až 10. března. Budeš tam mít zajištěný nocleh i stravu.

přihlašování skončilo