Prázdniny se blíží!

Prázdniny se blíží a s nimi očekávaný odpočinek od školy, ale také spoustu akcí během prázdnin. Možná pojedeš na farní tábor nebo s rodiči na dovolenou.
Pokud bys nevěděl co podniknout během prázdnin, přináším ti několik tipů.

Tábory na DCM

Co takhle tábor v Diecézním centru mládeže? První tábor od 8. do 14. července je pro mladší (3.–6. třída) a druhý tábor od 23. do 28. července je pro starší (6.–9. třídě). Více informací na dcm.doo.cz

Antiochia

„Jděte do celého světa a hlásejte evangelium“ (Mk 16, 15). Vydej se s týmem Antiochia do míst, kde víra v Boha je vlažná, kde nedělní mši navštěvuje jen pár babiček. A s Boží pomocí rozžehni v těchto místech nový zápal pro Krista. Více informací na antiochia.cz.

Sinai camp

Mojžíš vystoupil na horu Sinai a tam se setkal s Bohem. I ty jsi určitě schopen vystoupit na vysokou horu, aby ses setkal s Bohem. Vystup na ní společně s účastníky tábora Sinai Camp. Více informací na www.vystupnavrchol.cz.

SummerJob

Rád pracuješ? Co třeba pomáhat v pohraničních farnostech. Možná přitom nadchneš někoho pro víru. Více informací na summerjob.naplno.net.

Duchovní obnova VIA

Chtěl bys na chvíli odejít z hluku světa a v tichu se setkat s Pánem? Nebo přemýšlíš o svém povolání do kněžského nebo řeholního života? Přijeď do kněžského semináře na duchovní cvičení. Více informací na www.knezskyseminar.cz/via.

OPravdický kláštěr

Přespával jsi už v klášteře? Spolu s dalšími mladými přijeď i ty do Olomouce k dominikánům. Zažiješ tam trochu práce, duchovní program a také spoustu zábavy. Více informací na amiculum.op.cz.

Celostátní setkání animátorů

Jsi animátor a rád by ses zdokonalil v práci s mládeži? Nebo nejsi animátor, ale rád pomáháš ve farnosti? Pak přijeď na Celostátní setkání animátorů do Chotěboře. Zažiješ krásné společenství, praktické přednášky a spoustu dalšího. Více informací na csa2019.signaly.cz.

Letní škola liturgiky

Zajímáš se o liturgii? Chtěl bys proniknout do hloubky mše svaté? Přijeď do Želivy. Více informací na liturgie.cz/letni-skola.

Setkání dětí na Prašivé

Jako každý rok je 1. července setkání dětí s otcem biskupem na hoře Prašivá. Společně tam prožijeme mši svatou, na které můžeš ministrovat. Pak vyšlapeme na horu Prašivá, kde pro tebe bude připraveno spoustu her. Více informací na prasivadeti.cz.

Františkánské setkání mládeže

Připoj se k setkání mládeže, které bude na Cvilín. Pořádá ho františkánský řád minoritů. Přijeď se setkat s Bohem, prohloubit svou víru. Jsou pro tebe připraveny přednášky, společné slavení mše svaté, koncerty křesťanské hudby a spoustu dalšího. Vše ve františkánském duchu. Více informací na fsm.minorite.cz.

UNITED

Je pro tebe hudba srdeční záležitostí? Co tak být její atmosférou obklopen. Na pódiu 20 kapel, kolem tebe 5000 lidí. A navíc vše v křesťanském duchu. Více na festivalunited.cz.