Adventní duchovní obnova VIR

Nazdar kluci,

Bohoslovci Arcibiskupského kněžského semináře v Olomouci, pravidelně nabízejí takovou malou duchovní obnovu na víkend pro už velké kluky a chlapy od 17 – 35 let.

Je to výborná příležitost, jak prohloubit svůj vztah k Pánu Bohu, rozpoznat své životní povolání, připravit se duchovně na slavení vánoc nebo také se můžete  seznámit s klukama, kteří taky kdysi byli ministranty a teď se chtějí stát kněžími.

Program zde nabízí například: přednášky, prohlídku kněžského semináře, možnost zpovědi či osobního rozhovoru, modlitbu a adoraci.  Kluci tam jezdí velmi rádi a také se tam rádi vracejí. Tak neváhej, daruj svůj čas Bohu a přijeď i Ty!

Více informací a přihlášení na:

http://www.knezskyseminar.cz/akce/vir/vir-advent/

Ministranti ostravsko-opavské diecéze
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.